Články

Výroční členská schůze

Publikováno: 2. 3. 2019

1.3.2019 proběhla výroční členská schůze našeho spolku.Místo konání byla restaurace u Koutných.Předseda zahájil  schůzi v 17:00.Zůčastnilo se 15 členů jeden se omluvil dva se neomluvili.Dále se na schůzi  dostavili zástupci okolních mysliveckých spolků a lesni spolecnosti,agronom místního zemědělského družstva, zastupci honebniho spolecenstva a starosta obce.Zprava předsedy seznámila  přítomne s činností spolku za uplynulý  rok.Myslivecký hospodář ve své zprávě přečetl vše co se týká  chovu a lovu zvěře. O financích  se zmínil  ve své  zprávě  finanční hospodář .Plán práce přečetl místopředseda  spolku. Své příspěvky přednesli i hosté.Po té předseda přečetl usnesení a schůzi ukončil a následovala volná diskuze .


Sčítání zvěře

Publikováno: 2. 3. 2019

V sobotu proběhlo sčítání  zvěře .Termín určují  vždy pověřené obce.Povinností je pak do určeného  datumu odevzdat výkazy.Ty se vyplňují na základě  toho to sčítání a na základě pozorování jednotlivých počtu  kusů po odlovu. 


Umístění budek pro kačeny

Publikováno: 16. 3. 2019

V sobotu  v dopoledních  hodinách jsme umístili na rybníku v Libosvárech budky pro kačeny. Na kontrolu přišel  i pan starosta kterému se naše odvedená práce  líbila .Teť  už   budem čekat  až  se zvedne rákosí budky tím budou částečně schované a doufejme že  kačeny v budkách zahnízdí.